Naylon Fermuar Modelleri Nelerdir?

Fermuar modellerini ve fermuar aksesuarlarının satışını yapan Nice Fermuar, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla toptan fermuar satışı yapmaktadır. Kendi üretmiş olduğu fermuarların yanı sıra, fermuar markalarının da temsilciliğini yapmaktadır. Siz müşterilerimize toptan fermuar satışını uygun ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Nice fermuarın ürün yelpazesinde bulunan fermuar çeşitleri; metal fermuar, kemik fermuar ve naylon fermuardır. Naylon fermuar modelleri ve ürün özellikleri şu şekildedir;

 

Naylon Fermuar, fermuar dişlerinde plastik veya polyester ham maddesi kullanılarak üretim yapılan fermuar modelidir. Üretilmiş olduğu ham maddeye göre polyester naylon fermuar ve plastik naylon fermuar olarak ikiye ayrılmaktadır. Naylon fermuar daha çok hafif kumaşlı giysiler olan bebek giyim, çocuk giyim ve kadın giyiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Naylon fermuarları diş genişliğine göre ayıracak olursak; 4.00-4.20 mm TİP 5 naylon fermuar, 4.90-5.00 mm TİP 7 naylon fermuar, 5.90-6.00 mm TİP 10 naylon fermuar, 6.30-6.40 mm TİP 11 naylon fermuar şeklindedir.

 

Fermuar modellerinin birçok sektörde yaygın olarak kullanıldığını görmekteyiz. Oldukça yaygın olarak kullanılan ve temel kullanım ürünü olan fermuarlar üç ana modele ayrılmaktadır. Bunlar; separe fermuar, kombi fermuar ve dipli fermuardır. Bu ana fermuar modelleri kendi içerisinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Toptan fermuar satışı yapan firmamızda dipli fermuarlar dipli tek kürsörlü fermuarlar, dipli çift kürsörlü fermuarlar olarak ayrılmaktadır. Fermuar satışı yapan Nice Fermuardan dipli naylon fermuar, separe naylon fermuar ve kombi naylon fermuar ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Farklı özelliklere göre üretimi yapılan naylon fermuarları dipli naylon fermuar, gizli fermuar, O tip naylon fermuar, su iten naylon fermuar, tip naylon fermuar ve separe naylon fermuar çeşitlerinden ihtiyacınız olan fermuar modelini toptan fermuar satışı yapan firmamızdan uygun fiyatları ile sipariş edebilirsiniz.

 

nicefermuar